Facebook

Zaloguj

Ulubione

783 83 83 06

Żakiety medyczne

Żakiety medyczne damskie: Profesjonalny wizerunek medyka 

Żakiet medyczny na stałe wpisał się w profesjonalny wizerunek kobiety medyka – lekarki, dentystki, pielęgniarki. Obecnie żakiety medyczne cieszą się równie dużą popularnością wśród Klientek, co bluzy medyczne. Zawdzięczają to innowacyjnemu podejściu do ich produkcji – ciężką bawełnę medyczną zastąpiły lżejsze materiały, podczas gdy toporne kroje ustąpiły miejsca kobiecym fasonom. 

Jako rodzaj odzieży ochronnej, której zadaniem jest zabezpieczenie odzieży własnej pracownika przed krwią, płynami ustrojowymi oraz substancjami chemicznymi żakiety medyczne mogą być użytkowane w postaci odzieży wierzchniej lub samodzielnie ze spódnicą, spodniami lub sukienką medyczną. 

Beretta: Wybierz żakiet medyczny, który najlepiej spełnia Twoje oczekiwania 

Jesteśmy znanym producentem i dystrybutorem odzieży medycznej. Nasze produkty projektujemy i wykonujemy z myślą o użytkownikach. Pragniemy im zapewnić bezpieczeństwo oraz możliwe wysoki komfort pracy. Dlatego starannie dobieramy materiały, z których szyjemy i szczególną uwagę zwracamy na kroje. To wszystko przekłada się na odzież atrakcyjną, trwałą i wygodną. 

Żakiety medyczne damskie dostarczamy w ramach kilku kolekcji odzieżowych:

  • Classic Line, 
  • Diamond Line.

Poszczególne modele różnią się krojem, rodzajem zastosowanego materiału oraz dostępnością kolorów. Poprzez zróżnicowanie asortymentu odzieży medycznej możemy jeszcze trafniej odpowiadać na potrzeby Klientek oraz wyzwania stawiane przed naszymi produktami w określonych środowiskach pracy. 

Żakiety medyczne na zamówienie 

Żakiety medyczne oferujemy w ramach produktów gotowych i modeli dostępnych na indywidualne zmówienie. Modele na zamówienie szyjemy w oparciu o kroje własne. Są one dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, co pozwala na dobór żakietu do kolorystyki placówki lub charakteru wykonywanej pracy. Ze względu na wysoką funkcjonalność i wygodę użytkowania żakiety medyczne są chętnie wybierane przez lekarki, dentystki, pielęgniarki, położne, rejestratorki, kosmetyczki, jak i kobiety wykonujące inne zawody medyczne.

Klientki zainteresowane wyborem wysokiej jakości żakietów medycznych damskich zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Oferowane żakiety medyczne doskonale wpisują się w potrzeby wymagających kobiet.

Skip to content