Facebook

Zaloguj

Ulubione

783 83 83 06

Fartuchy medyczne damskie

Fartuch medyczny damski: Profesjonalny wizerunek pracownika medycznego 

Fartuch medyczny od lat stanowi nieodłączny element wizerunku lekarki i pielęgniarki. Tradycyjne fartuchy medyczne z bawełny przemysłowej ustępują miejsca o wiele przyjemniejszym w dotyku i użytkowaniu fartuchom z tkanin elastycznych. Są to fartuchy odznaczające się ciekawym krojem i bardzo dobrym dopasowaniem do sylwetki. Sylwetka w fartuchu prezentuje się kobieco, przy jednoczesnym zachowaniu profesjonalnego wizerunku pracownika. 

Beretta: Wybierz fartuch medyczny, który najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom 

Beretta to znany i ceniony producent ubrań medycznych. Klientom oferujemy szeroki wybór odzieży ekskluzywnej. Wyróżnia się ona:

  • przemyślanym doborem materiałów, 
  • atrakcyjnymi krojami i wzornictwem, 
  • precyzyjnym wykonaniem, 
  • ponadprzeciętną trwałością i żywotnością. 

Fartuchy medyczne oferujemy w ramach kilku kolekcji:

  • Classic Line, 
  • Diamond Line.

Poszczególne modele fartuchów różnią się od siebie pod kątem fasonu i materiału. To pozwala na jeszcze lepszy dobór produktu do indywidualnych potrzeb oraz wymogów stawianych odzieży przez środowisko pracy. Oferujemy również fartuchy w wariancie budżetowej odzieży medycznej dla studentów. 

Fartuch medyczny damski na zamówienie 

Obok wyrobów gotowych Klientkom oferujemy możliwość uszycia fartucha na zamówienie. Fartuchy medyczne damskie na zamówienie szyjemy w oparciu o kroje własne. Ich wybór daje możliwość jeszcze lepszego dopasowania odzieży do figury i wykonywanych obowiązków zawodowych. Fartuchy na zamówienie są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, która odpowiada zarówno wymogom placówek medycznych, jak i ośrodków branży beauty. 

Klientki zainteresowane wyborem fartucha medycznego zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem wyrobów gotowych i modeli szytych na zamówienie. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Specjaliści Beretta z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najbardziej optymalnego modelu odzieży medycznej