Facebook

Zaloguj

Ulubione

783 83 83 06

Sukienki medyczne

Sukienki medyczne: Profesjonalnie, elegancko i wygodnie 

Sukienka medyczna to rodzaj uniformu, który skutecznie chroni odzież własną pracownika przed zanieczyszczeniami i jednocześnie wpływa korzystnie na jego prezencję. Sukienki charakteryzują się lekko taliowanym fasonem, dzięki czemu podkreślają atuty sylwetki i sprawiają, że wygląda ona kobieco. Wykonane z rozciągliwych materiałów oferują wysoki komfort użytkowania – nie krępują ruchów, nie gniotą się, nie wymagają czasochłonnego prasowania. 

Sukienki medyczne damskie Beretta: Wybierz tę, która najlepiej sprosta Twoim oczekiwaniom 

Jako producent ekskluzywnej odzieży medycznej dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby jak najlepiej odpowiadały potrzebom i oczekiwaniom Klientów. Damskie sukienki medyczne Beretta charakteryzują się atrakcyjnym fasonem i ciekawą kolorystyką – w asortymencie mamy zarówno białe jak i kolorowe sukienki. Są łatwe do utrzymania w czystości, a zarazem bardzo eleganckie. Pod tym względem idealnie wpisują się w wizerunek prywatnych gabinetów medycznych i odnowy biologicznej. 

Sukienki medyczne dostarczamy w ramach kilku kolekcji odzieżowych:

  • Comfort, 
  • Classic Line.

Poszczególne modele różnią się od siebie fasonem oraz materiałem, z jakiego zostały wykonane. To pozwala nam jeszcze trafniej dopowiadać na zróżnicowane potrzeby branży, w ramach której po sukienki sięgają lekarki, dentystki, pielęgniarki, położne, rejestratorki, kosmetyczki, jak i kobiety wykonujące inne zawody medyczne. 

Sukienki medyczne białe, kolorowe, na zamówienie 

Obok produktów dostępnych od ręki oferujemy możliwość złożenia zamówienia na wybrane modele naszych sukienek. Sukienki medyczne szyjemy w oparciu o wykroje własne. Wybór sukienki na zamówienie pozwala na dopasowanie odzieży adekwatnie do wzrostu oraz indywidualnych potrzeb – część modeli oferujemy w wariancie krótszym (do spodni) oraz dłuższym. 

Klientki poszukujące wysokiej jakości odzieży medycznej zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. Sukienki medyczne Beretta doskonale wpisują się w wymagania stawiane odzieży medycznej w placówkach służby zdrowia, gabinetach stomatologicznych, jak i ośrodkach reprezentujących szeroko rozumianą branżę beauty. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących oferowanych modeli pozostajemy do dyspozycji. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w podjęciu najlepszej decyzji