Facebook

Zaloguj

Ulubione

783 83 83 06

Obuwie medyczne

Obuwie medyczne

W naszym sklepie dostępnych jest wiele modeli obuwia medycznego od cenionych producentów. Znajdują się tutaj także modele, które są stworzone przez nas. W naszych produktach stawiamy na jakość, co nie oznacza, że wygląd jest mniej ważny. Wiemy, że kwestia gustu to kwestia bardzo indywidualna dlatego oferujemy różne modele od klasycznych fasonów po bardziej nowoczesne, sportowe modele. Znajdziesz tutaj całą gamę kolorów zarówno jednolitych jak i wzorzystych modeli. 

Wszystkie modele są dostosowane do wymagań, jakie stawia zawód medyczny. Są wygodne, komfortowe i lekkie, a jednocześnie trwałe i odporne na zabrudzenia.

Obuwie medyczne nie tylko dla pielęgniarek

Choć obuwie medyczne początkowo zostało stworzone z myślą o pracownikach służby zdrowia, to jego zalety docenili także inni. Sprawdzi się także dla osób pracujących w laboratoriach czy uzdrowiskach, a także w kompleksach SPA. Jeśli spędzasz wiele godzin na nogach i poszukujesz wygodnego obuwia zmiennego do pracy nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamówić nasze wygodne obuwie medyczne. Idealne dla fryzjerki czy kosmetyczki. Postaw na wygodę i sprawdź dlaczego to właśnie o obuwiu medycznym mówi się, że jest najwygodniejsze.

Drewniaki medyczne – klasyczna elegancja

Stawiamy na różnorodność. Wiemy, że niektórzy wciąż cenią stare dobre drewniaki i uważają, że to właśnie ten model jest najwygodniejszy. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz obuwie medyczne w klasycznym wydaniu. Zarówno na płaskiej podeszwie jak i na obcasie. 

Nowoczesne obuwie medyczne

Dla tych, którzy stawiają na nowoczesne rozwiązania także mamy coś do wyboru. Większość naszych modeli posiada skórzaną wkładkę, która zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i dba o prawidłowe ułożenie stopy. 

Wkładka, która masuje stopę

Ciekawym rozwiązaniem jest model, który posiada wkładkę z kolcami. Podczas poruszania się masuje ona stopy i stymuluje do prawidłowego przepływu krwi. Dzięki temu nawet po wielu godzinach na nogach nie odczuwasz tego, że Twoje stopy są zmęczone. 

Buty, które spełniają normy

Warto wspomnieć o tym, że obuwie medyczne, które wykorzystywane jest do pracy w szpitalu czy przychodni to obuwie zawodowe. Musi więc spełniać pewne normy i wytyczne. Oferta, którą stworzyliśmy to wyselekcjonowane modele od cenionych producentów. Wszystkie modele zgodne są z obowiązującymi normami i odpowiadają założeniom postanowienia w sprawie zasadniczych wymagań dla środków ochrony indywidualnej.