Facebook

Zaloguj

Ulubione

783 83 83 06

Czepki

Czepki medyczne męskie i damskie: Bezpieczeństwo i wygoda na sali operacyjnej 

Czepki medyczne są nieodłączną częścią garderoby lekarza, jak i personelu medycznego. Wielu pracowników branży medycznej korzysta z czepków na co dzień. Inni użytkują je wyłącznie na salach operacyjnych i zabiegowych. Niezależnie od tego, czy Twoja praca wymaga codziennego, czy  też okazjonalnego korzystania z czepka medycznego warto, aby użytkowane nakrycie głowy było:

  • wygodne, 
  • prawidłowo dopasowane do obwodu głowy, 
  • estetyczne, 
  • łatwe do utrzymania w czystości. 

O czym pamiętać wybierając czepki medyczne? 

Czepek medyczny spełnia funkcje ochronną. W swojej pracy lekarze i personel medyczny są narażeni na kontakt z krwią lub płynami ustrojowymi pacjentów, a także na działanie substancji chemicznych. Czepki medyczne pomagają osłaniać włosy przed wszelkimi zabrudzeniami w codziennej pracy. Dodatkowo podnoszą poczucie bezpieczeństwa pacjentów, którzy nie muszą się obawiać przeniesienia drobnoustrojów przy bliskim kontakcie z medykiem. 

Aby czepek medyczny skutecznie pełnił swoją funkcję powinien być odpowiednio dobrany. Przy wyborze czepka należy zwrócić uwagę na materiał, z jakiego został wykonany oraz dopasowanie do długości włosów. Pod względem użytkowym najbardziej opłacalne są czepki wielorazowe. Wykonuje się je z wysokogatunkowych materiałów, co pozwala na wielokrotne, bezpieczne pranie. 

Czepki medyczne Beretta dla Niej i dla Niego 

Klientów poszukujących wysokiej jakości czepków medycznych damskich czy męskich zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z czepkami Beretta. W asortymencie naszego sklepu z odzieżą medyczną posiadamy czepki damskie i męskie, jak również czepki chirurgiczne unisex. Oferowane czepki medyczne odznaczają się:

  • wykonaniem z wysokojakościowych materiałów zapewniających komfort przy długotrwałym noszeniu, 
  • precyzyjnym wykonaniem, 
  • atrakcyjnym wzornictwem. 

W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.