Facebook

Zaloguj

Ulubione

783 83 83 06

Odzież medyczna damska

Nasza firma od wielu lat zajmuje się projektowaniem i produkcją wysokiej jakości odzieży medycznej. Ubrania, które Państwu przedstawiamy mają zastosowania zarówno w szpitalach i gabinetach medycznych, jak i w różnego rodzaju ośrodkach zdrowia czy SPA. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż oczekiwania względem tego rodzaju odzieży są szczególnie wysokie. Ma ona przede wszystkim być wygodna oraz funkcjonalna. Powinna ułatwiać pracę personelu medycznego, a jednocześnie odpowiednio się układać na sylwetce. Wiemy, że nasze klientki oczekują, iż odzież medyczna będzie nie tylko spełniała odpowiednie normy, ale także będzie dobrze się prezentowała.

Udało nam się stworzyć idealną odzież medyczną. W naszej ofercie znaleźć można zarówno kolekcję klasyczną, jak i stworzoną z myślą o szczególnie wymagających klientkach kolekcję Diamond, do które produkcji wykorzystaliśmy wyjątkowo higieniczną oraz delikatną dla skóry tkaninę o składzie: lyocell (tencel®) 50% oraz poliester 50%. Mamy też specjalną ofertę nieco tańszych ubrań medycznych stworzoną z myślą o studentach.

Wśród proponowanych przez nas produktów znaleźć można różne rodzaje odzieży, jak między innymi bluzy medyczne, spodnie, fartuchy, żakiety medyczne, spódnice, sukienki oraz koszulki polo czy T-shirty. Wszystkie zostały wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Ubrania przez nas proponowane są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej.

Komplety medyczne: W trosce o bezpieczeństwo medyka i pacjenta 

W swojej pracy personel medyczny jest narażony na kontakt z krwią oraz płynami ustrojowymi pacjentów. Dodatkowy czynnik ryzyka stanowią różnego rodzaju substancje chemiczne. Odzież medyczna damska ma za zadanie zapewnić pracownikowi bezpieczeństwo podczas wykonywania codziennych obowiązków. W zależności od rodzaju odzieży ochronnej komplety mogą być stosowane na odzież własną pracownika lub zamiast niej. 

W branży odzieży medycznej wyróżniamy komplety medyczne do codziennego użytku oraz komplety chirurgiczne dedykowane do użytku na salach operacyjnych i zabiegowych. Komplety chirurgiczne charakteryzują się wysokim współczynnikiem sterylności. Tradycyjne wykonujemy je z bawełny medycznej, którą pierze się w wysokich temperaturach. To pozwala nie tylko na usunięcie widocznych zanieczyszczeń, ale przede wszystkim drobnoustrojów, bakterii i wirusów. 

Odzież medyczna damska: Odpowiadamy na zróżnicowane potrzeby środowiska medycznego

Jesteśmy znanym i cenionym producentem odzieży medycznej. W asortymencie posiadamy:

  • komplety medyczne damskie i męskie, 
  • komplety chirurgiczne damskie, męskie i w wariancie unisex. 

Niezależnie od przeznaczenia oferowanych kompletów dokładamy wszelkich starań, aby odzież medyczna Beretta był komfortowa i bezpieczna w użytkowaniu. Nasze komplety medyczne dla personelu obejmują bluzy, spodnie, żakiety, fartuchy, sukienki medyczne i wiele innych. Bogaty i zróżnicowany asortyment oferuje dużą swobodę kompletowania odzieży medycznej damskiej i tworzenia zestawów, które najlepiej opowiadają indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom użytkowników. 

Komplety medyczne Beretta: Wybierz rozwiązanie dla siebie 

Klientów zainteresowanych wyborem kompletów medycznych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem odzieży medycznej i chirurgicznej. Dostarczamy szeroki wybór rozwiązań dedykowanych do użytku w placówkach służby zdrowia. Nasze komplety chirurgiczne odpowiadają najwyższym standardom bezpieczeństwa, jednocześnie zapewniają wysoki komfort użytkowania i swobodę ruchów. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących doboru odzieży medycznej damskiej zapraszamy do kontaktu. Nasi Specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najlepszych rozwiązań.

Skip to content