Facebook

Zaloguj

Ulubione

783 83 83 06

Bluzy medyczne damskie

Bluza medyczna damska: Maksimum komfortu w pracy

Bluza medyczna to obecnie jeden z najczęściej wybieranych elementów stroju medycznego. Z jej zalet korzystają zarówno pracownicy szpitali, jak i pozostałych placówek służby zdrowia. Dostępna w wielu atrakcyjnych kolorach bardzo dobrze odpowiada na potrzeby i oczekiwania szeroko rozumianej branży beauty – salonów kosmetycznych, salonów masażu, ośrodków odnowy biologicznej.

Bluza medyczna damska to model dedykowany dla kobiet. Lekko dopasowany krój podkreśla atuty sylwetki sprawiając, że każda z nas czuje się kobieco i atrakcyjnie. Decydując się na wybór bluzy medycznej możemy zrezygnować z noszenia kilku warstw odzieży w pracy – bluza idealnie je zastąpi, zapewniając wysoki komfort i wygodę przez cały dzień.

Beretta: Wybierz bluzę medyczną, która najlepiej sprosta Twoim oczekiwaniom

Jesteśmy znanym i cenionym producentem odzieży medycznej i chirurgicznej. Nasza odzież odznacza się atrakcyjnym krojem i precyzyjnie wyselekcjonowanymi materiałami. To gwarantuje wysoki komfort użytkowania oraz żywotność bluz medycznych, które przez długi czas intensywnej eksploatacji zachowują pierwotny kolor, fason i właściwości ochronne.

Bluzy medyczne damskie dostarczamy w ramach kilku kolekcji odzieżowych:
– Comfort,
– Print,
– Classic Line.
Poszczególne modele różnią się pod względem składu materiału, fasonu i dostępnej kolorystyki. Dzięki temu jeszcze lepiej odpowiadają na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania użytkowniczek. W asortymencie posiadamy również bluzy chirurgiczne dedykowane do użytku na blokach operacyjnych i w przestrzeniach zabiegowych, w których wymagana jest sterylność.

Bluza medyczna damska na zamówienie

Obok produktów gotowych oferujemy możliwość szycia bluz medycznych damskich na zamówienie. Bluzy szyjemy w oparciu o kroje własne. Wybór modeli sztych na zamówienie daje możliwość idealnego dopasowania bluzy medycznej do figury, a zarazem wyboru spośród szerokiej gamy kolorystycznej.

Klientki zainteresowane wyborem wysokiej jakości bluzy medycznej damskiej zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najbardziej optymalnego fasonu stroju medycznego.