Facebook

Zaloguj

Ulubione

783 83 83 06

ODZIEŻ RATOWNICZA

Firma Beretta-Med – producent ubrań medycznych pragnie przedstawić Państwu kolekcję dla jednostek Państwowego Ratownictwa Medycznego, jak również dla jednostek współpracujących z systemem oraz służb krwiodawstwa i transportu medycznego.

Proponowane produkty w kolorze czerwonym fluorescencyjnym wykonane są z elanobawełny o składzie 60% bawełna i 40% poliester, natomiast produkty w kolorze czerwonym wykonane są z elanobawełny o składzie 50% bawełna i 50% poliester. Parametry te zapewniają wysoki komfort użytkowania, przy jednoczesnym zachowaniu wyjątkowej trwałości wyrobów. Wszystkie surowce użyte do produkcji odzieży ratowniczej posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100.

Produkowana przez nas odzież jest zgodna z rozporządzeniem ministra zdrowia z dn. 18 października 2010 roku w sprawie oznaczenia systemu Państwowe Ratownictwo Medyczne oraz w zakresie umundurowania członków zespołów ratownictwa medycznego.

Na odzieży umieszczone są wysokiej klasy emblematy odblaskowe spełniające warunki norm PN-EN 471, zwiększające widoczność w trudnych warunkach atmosferycznych. Przedstawione wyroby z kolekcji letniej są estetyczne, funkcjonalne i trwałe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów !!!