Facebook

Zaloguj

Ulubione

783 83 83 06

Bluzy medyczne męskie

Bluza medyczna męska: Trwałość i maksymalna wygoda użytkowania 

Bluzy medyczne męskie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród pracowników szeroko rozumianej opieki zdrowotnej – lekarzy, pielęgniarzy, sanitariuszy, personelu pomocniczego. Ich wybór gwarantuje wygodę i nienaganną prezencję. Dzięki precyzyjnie wyselekcjonowanym materiałom bluzy nie wymagają prania w wysokich temperaturach, ani czasochłonnego prasowania. Są łatwe w utrzymaniu w czystości i zachowują pierwotny fason przez długi czas użytkowania. 

Bluza medyczna męska to model dedykowany dla mężczyzn. Lekko taliowany fason podkreśla walory sylwetki, podczas gdy kieszenie ułatwiają organizację niezbędnych w pracy drobiazgów. Bluzy oferowane w szerokiej gamie kolorystycznej pozwalają na dobór odzieży medycznej adekwatnie do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. 

Beretta: Bluzy medyczne dla wymagających 

Jesteśmy znanym i cenionym producentem mundurków medycznych. Nasze bluzy medyczne charakteryzują się atrakcyjnym fasonem i precyzyjnie wyselekcjonowanymi materiałami To gwarantuje wysoki komfort użytkowania oraz żywotność bluz. 

Bluzy medyczne męskie oferujemy w ramach kilku kolekcji odzieżowych:

  • Comfort, 
  • Print, 
  • Classic Line, 
  • Diamond Line.

Poszczególne modele różnią się od siebie pod względem składu materiału, fasonu i dostępnej kolorystyki. To pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na indywidualne potrzeby i oczekiwania użytkowników, niezależnie od tego jakie prace w placówkach medycznych wykonują. W stałym asortymencie posiadamy również bluzy chirurgiczne przeznaczone do użytkowania w ramach bloków operacyjnych i sal zabiegowych, w których wymagana jest wysoka sterylność odzieży. 

Bluza medyczna męska na zamówienie 

Asortyment Beretta obejmuje produkty gotowe oraz modele szyte bluz męskich szyte na zamówienie. Bluzy medyczne szyjemy w oparciu o kroje własne. Wybór bluz szytych na zamówienie daje możliwość idealnego dostosowania odzieży do sylwetki, a zarazem możliwość wyboru z szerokiej gamy dostępnych kolorów. 

Klientów zainteresowanych wyborem bluz medycznych męskich zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najlepszych rozwiązań.