Zaloguj

Ulubione

783 83 83 06

Kolekcja Classic Line

Zachęcamy do zapoznania się z naszą kolekcją Classic Line. Jest to seria damskiej odzieży medycznej dedykowanej personelowi służby zdrowia, farmacji, weterynarii .Nasze propozycje doskonale sprawdzą się także w innych miejscach, gdzie wymagana jest wyjątkowa higiena i bezpieczeństwo podczas kontaktu z pacjentem bądź klientem. Dlatego nasze żakiety, bluzy, fartuchy, sukienki, spodnie, spódnice i bluzki medyczne z powodzeniem sprawdzą się również w salonach kosmetycznych oraz fryzjerskich, a także w obiektach odnowy biologicznej.
Kolekcja ubrań medycznych jest produkowana z tkaniny o składzie: 50% poliester, 50% bawełna; gramatura 185g/m2; temperatura prania 95’c; kurczliwość po praniu do 2%.
Oferujemy nie tylko wyjątkowo wytrzymałą, wygodną i praktyczną odzież medyczną. Dbamy również o to, by nasze ubrania odznaczały się estetycznym wyglądem, a ich noszenie było prawdziwą przyjemnością. Dlatego w asortymencie posiadamy tkaniny w aż 21 wersjach kolorystycznych. Zapewniamy również bogaty wybór dodatków w różnych kolorach, tj. lamówki, wstawki czy też wypustki. Wszystkie wykorzystywane przez nas tkaniny oraz nici, suwaki i napy są zdrowe i bezpieczne dla człowieka, co potwierdza certyfikat Oeko-tex standard 100.