Informacja

Nowe produkty

 • Marynarka studencka męska
  Marynarka studencka męska

  Zapinana na napy, wykładany kołnierz, krój klasyczny. Krótki lub długi...

  56,70 zł
 • Żakiet studencki damski
  Żakiet studencki damski

  Zapinany na napy, wykończony kołnierzykiem, klasyczny krój. Żakiet lekko...

  56,70 zł
 • Koszulka Polo R-71
  Koszulka Polo R-71

  Koszulka polo w kolorze czerwonym z wysoko gatunkowej dzianiny 100%...

  60,89 zł
 • Wkładki FitClog®
  Wkładki FitClog®

  Wkładki marki FitClog®:Wkładki dedykowane do klapek FitClog Basic001...

  19,90 zł

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Odzież medyczna męska

Jedną z głównych kategorii produktowych w naszej ofercie jest odzież męska medyczna. To wysokiej jakości ubrania dedykowane nie tylko lekarzom i pielęgniarzom, lecz także pozostałym pracownikom służby zdrowia, a także farmaceutom, weterynarzom, rehabilitantom, a nawet osobom zatrudnionym w gabinetach kosmetycznych czy salonach odnowy biologicznej.
Odzież medyczna sprawdzi się wszędzie tam, gdzie liczy się wygoda podczas wielogodzinnych dyżurów, zabiegów oraz pracy z pacjentem. Wysoka jakość tkanin pozwala na pranie w wysokich temperaturach bez szkody dla właściwości materiału. Ubranie ochronne w służbie zdrowia zapobiega przenoszeniu zarazków i drobnoustrojów pomiędzy otoczeniem zewnętrznym, a szpitalem lub gabinetem. Zapewnia swobodę ruchów i komfort. Odzież jest ponadto elementem wyróżniającym personel medyczny w klinice, szpitalu czy innym ośrodku zdrowia. Fartuch lekarski czy pielęgniarski chroni przed kontaktem z czynnikami potencjalnego zakażenia. Dodatkowo podkreśla higieniczne otoczenie gabinetu lekarskiego czy zabiegowego.
W sprzedaży proponujemy szeroki wybór ubrań, w tym m.in. koszulki polo, spodnie, marynarki i bluzy medyczne oraz fartuchy.

All rights reserved. Project by MM Designs