Informacja

Nowe produkty

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Odzież damska

Nasza firma od wielu lat zajmuje się projektowaniem i produkcją wysokiej jakości odzieży medycznej. Ubrania, które Państwu przedstawiamy mają zastosowania zarówno w szpitalach i gabinetach medycznych, jak i w różnego rodzaju ośrodkach zdrowia czy SPA. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż oczekiwania względem tego rodzaju odzieży są szczególnie wysoki...

Nasza firma od wielu lat zajmuje się projektowaniem i produkcją wysokiej jakości odzieży medycznej. Ubrania, które Państwu przedstawiamy mają zastosowania zarówno w szpitalach i gabinetach medycznych, jak i w różnego rodzaju ośrodkach zdrowia czy SPA. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż oczekiwania względem tego rodzaju odzieży są szczególnie wysokie. Ma ona przede wszystkim być wygodna oraz funkcjonalna. Powinna ułatwiać pracę personelu medycznego, a jednocześnie odpowiednio się układać na sylwetce. Wiemy, że nasze klientki oczekują, iż odzież medyczna będzie nie tylko spełniała odpowiednie normy, ale także będzie dobrze się prezentowała.

Udało nam się stworzyć idealną odzież medyczną. W naszej ofercie znaleźć można zarówno kolekcję klasyczną, jak i stworzoną z myślą o szczególnie wymagających klientkach kolekcję Diamond, do które produkcji wykorzystaliśmy specjalną tkaninę składającą się w 97% z bawełny i w 3% z lycry. Mamy też specjalną ofertę nieco tańszych ubrań medycznych stworzoną z myślą o studentach.

Wśród proponowanych przez nas produktów znaleźć można różne rodzaje odzieży, jak między innymi bluzy medyczne, spodnie, fartuchy, żakiety medyczne, spódnice, sukienki oraz koszulki polo czy T-shirty. Wszystkie zostały wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Ubrania przez nas proponowane są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej.

Więcej

Odzież damska 

All rights reserved. Project by MM Designs